15 Aralık 2016 Perşembe

Sofraların Yıldızı Bulyonlu Yemekler

 Mutfaklara konuk olarak hem yemek pişirmeyi daha pratik bir hâle getiren, hem de sofralara lezzet katan Knorr bulyon çeşitleriyle tüm aile üyelerinin seveceği menüler hazırlayabilir; yemeklerini daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

Evinizde hazırlayacağınız lezzetli yemeklerle, tüm ailenizin severek yiyeceği öğünleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Her tür yemeği hazırlarken Knorr et suyu ve tavuk suyu bulyon ürünlerini kullanarak en basit yemeklere bile lezzet katabilir ve aile üyelerinizin birer tabak daha isteyeceği, nefis yemeklerle donatılmış, zengin sofralar hazırlayabilirsiniz.
Knorr et suyu ve tavuk suyu bulyonlar, her tür yemekte kullanabilmeniz için farklı formlarda beğeninize sunulurlar. Küp ve jel formlarda üretilen bulyon çeşitlerinden dilediğinizi tercih ederek, yemeklerinize saniyeler içinde lezzet katabilirsiniz. Çorbalara, pilavlara, sebzeli veya etli tencere yemeklerine, pürelere, soslara ve dilediğiniz daha birçok yemeğe bulyon ekleyerek hem daha lezzetli, hem de daha pratik sofralar hazırlayabilirsiniz.
Knorr et suyu ve tavuk suyu bulyonların lezzetine lezzet katmak için, üretilirken içlerine tuz ve baharat çeşitleri de eklenir. Böylece Knorr bulyon çeşitleri, yediden yetmişe herkesin severek tükettiği enfes gıdalar yapmanızı sağlamaya, sofraların en özel yemeklerini taçlandırmaya devam eder.
Et suyu ya da tavuk suyu bulyonları tüm tencere yemeklerinde kullanarak, yemeklerin tadını daha da güzelleştirebilirsiniz. Üstelik yaptığınız sebze yemeklerine bulyon ekleyerek, sebzeden gelen sağlığı, Knorr bulyondan gelen eşsiz lezzetle harmanlayabilirsiniz.
Çorba çeşitlerinize de Knorr et suyu bulyon ya da tavuk suyu bulyon ekleyebilirsiniz. Özellikle hemen herkesin severek içtiği mercimek çorbası, düğün çorbası gibi lezzetler, Knorr'la daha da vazgeçilmez hale gelir. Hangi çorbaya hangi tür bulyonu kullanmanız gerektiğinden emin değilseniz şu ipucu işinize yarayacaktır: Salça bazlı çorbalara et suyu bulyon, yoğurt bazlı çorbalara ise tavuk suyu bulyon çok yakışır.
Yine herkesin sevdiği yemeklerden olan pilav çeşitleri de bulyon çeşitleriyle lezzet kazanır. Tavuklu pilav, etli pilav gibi protein de alabileceğiniz menülerde Knorr bulyon lezzetine yer verebilirsiniz. Mantı pişirirken, mantının suyuna et suyu bulyon küpü ekleyerek lezzetini ikiye katlayabilirsiniz. İçine tavuk eti ekleyerek sebzeli graten hazırlayabilir; grateninize tavuk suyu bulyon ile pişirilmiş beşamel sosu ekleyerek hem çok lezzetli, hem de çok doyurucu bir öğünü sevdiklerinize sunabilirsiniz.
Knorr bulyon çeşitlerini ve diğer Knorr ürünlerini yakından tanımak ve bu pratik ürünlerle ailenize hazırlayabileceğiniz bulyonlu yemekler ve başka birçok yemek tarifini öğrenmek için www.herkessofraya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Hiç yorum yok:

İzleyiciler