4 Ağustos 2016 Perşembe

Haz Peşindeysen Maserati Sizi Bekliyor

Bu çekiliş çok konuşulacak…

 Efsane dondurmaların markası Magnum her yıl olduğu gibi bu yıl da herkesin hayalini kurduğu güzel bir çekiliş yapıyor. Hazzının peşindeysen sende hemen bir Magnum al, hem Magnum’un enfes lezzetlerinde birini yerken hem de çubuklardaki şifre ile 2 Maserati Ghibli’den birini kazanma şansını yakala.

Kampanyaya Nasıl Katılırım? 

 Magnum çubuklarındaki şifreyi: Ad, Soyad ve Adres ile beraber aralarında birer boşluk bırakarak Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinden kısa mesaj ile 2992’ye gönderebilir veya ücretsiz olarak https://www.magnum.com.tr/maserati sitesi üzerinden formu doldurarak aynı zamanda Android ve IOS uygulamalarını indirerek içinde bulunan formu doldurarak katılabilirsiniz.

 *Kısa mesaj her gönderim için tüm operatörler dâhil 0.65 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir. 

Çekilişe Katılma Detayları;

 Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Tiramisu, Crème Brulee, Tarçın, Portakal ürünleri için her çubuktaki şifre 2 ile katılım hakkı kazandırırken, Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen,
Mini Kisses, Mini Kış Serisi , ürünleri için her çubuktaki şifre ile 1 katılım hakkı kazandırıyor. 

Magnum çekilişine katılım adedinde bir sınırlandırma yoktur. Katılımcı bir başka Magnum dondurması satın alıp Magnum çubuğundaki şifre ile tekrar Magnum çekilişine katılabilir. Bu şekilde kazanma şansınızı da arttırabilirsiniz. Kazanılan hediye nakit olarak talep edilemez, hak devredilemez, nakde ve ya mala çevrilemez.
Kampanyanın son katılım tarihi 4 Eylül 2016‘dır. 

Çubuğunuzu Saklamayı Unutmayın! 

Çekilişi kazanmanız halinde yetkililer şifre okunabilecek haldeki çubuğu isterler. Çubuktaki şifre silinmişse ya da çubuğunuz kırılmışsa çekilişi kazansanız dahi aracı alamazsınız. Çubuk aslında sizin için Maserati’nin anahtarıdır.

 Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş, 10 Eylül 2016 tarihinde saat 11.30’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İş Merkezi No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 17 Eylül 2016 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki Türkiye baskısında duyurulacaktır.

Çekilişi Kazanmanız Halinde; 

Asil talihliler, başvuru için en geç 2 Ekim 2016; yedek talihliler ise, en geç 17 Ekim 2016 tarihine kadar kimlikleri ve ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubuğu ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar sunmazlarsa ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı zorunludur.

Hiç yorum yok:

İzleyiciler