14 Haziran 2012 Perşembe

FreeMAG-e DERGİ RÖPORTAJIM

FreeMAG-e Dergi yakın zamanda Gurme kategorisinde en çok tık aldığım için benimle bir röportaj yapmıştı. Yayımlayayım dedim :)
Daha önce röportaj yaptığımız www.seneminyemekleri.com adlı blogun yazarı Senem Deniz Çabukla Gurme kategorisinde geçtiğimiz hafta en çok tık alan blog olduğu için tekrar bir söyleşi gerçekleştirdik. Bakın kendisi bize nasıl tarifler hazırlamaya başlamış bile…
Sizce blogger kimdir?

Bence her blog yazan kişi bloggerdır. Blogger olabilme kriteri bana göre yok. Sadece iyi blogger olma kriterleri olabilir.
Gurme kategorisinde en çok tık alan bloglardan biri oldunuz, bunu neye bağlıyorsunuz?

Öncelikle yaptığım tariflerin birçoğu kendi oluşturduğum tarifler. Deneye deneye en iyi tarifi oluşturduğuma inandığım tarifleri blogumda paylaşıyorum. Dahası verdiğim ölçülerin doğruluğundan emin oldukları için tavsiye bile ediliyorumJ. Hatta bir katıldığım organizasyonda benim blogumu bana tavsiye eden biriyle bile karşılaştım, o kadar yani… Ayrıca sosyal medyayı iyi kullandığıma inanıyorum. Tabii FreeMag'in de buna çok faydası olduğunu gördüm. Bu da haklı olduğumu kanıtlıyor galiba.
Bundan sonra bloğunuzla ilgili neler yapmayı planlıyorsunuz?

Öncelikle kendim için bir aşçılık eğitimi almak için uğraşıyorum. Kendime ve bloguma çok faydası olacağına inanıyorum.  Hali hazır da, EKS Yemek Blogları Platformu olarak ''Ekmeğimize sahip çıkalım'' diye başlattığımız bir bayat ekmek projemiz var. Blogumda bununla ilgili paylaşımlar yapmak istiyorum. Bir birinden güzel bayat ekmeklerle yapılmış tarifler geliştirdik. Sanırım bu dönem de daha çok sosyal projelerle blogda olmak istiyorum.

5 yorum:

zeymurancafe dedi ki...

canım kutlarım senı hakeden mutlaka bır şekılde goruluyor işte ne mutlu sana umarım ıstedıgın eğitimi de alırsın ben de cok ıstıyorum bunu ama şimdilik benım ıcın olanaksız goruluyor sevgıler...

Nilgün Komar dedi ki...

başarılarının devamını dilerim.

HaticeMutfakta dedi ki...

Sizi tebrik ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum. İnşallah bahsettiğiniz eğitimide en kısa zamanda alırısınız...

Noblesse dedi ki...

Senemcim sen aşmışsın, süper.Bayat ekmeklerle yapılan tariflerini heyecanla bekliyorum, atmayım diye ekmekleri kurutup, kavanozlara doldura doldura mutfakta yer kalmadı:)))

İhlamurcum dedi ki...

Tebrikler Senemcim, bu arada sen kilo vermissin.Basarilarinin devami dilegiyle...

İzleyiciler