4 Haziran 2012 Pazartesi

Dönerci Ali Usta'da Blogger Etkinliği


Bakarmısınız Ramazan sofrası gibi heyy maşallah :)

Dönerci Ali Usta ile daha öncede yazdığım bir yazı vardı. Bu sefer ben keşfettim sizde keşfedin den ziyada. Bir blogger olarak keşfettim başka bloggerlar da keşfetti yazısı olacak. Dönerci Ali Usta malumunuz sosyal medyada ciddi patlama yaşıyor. Her hafta iki kişiye çift kişilik yemek hediye ediyorlar ve Dönerci ali Ustanın sosyal medya danışmanı Yemek bloggerları ile bizleri geçtiğimiz günlerde mekanda ağırladılar. Sağ olsun 12 Yemek blogu arkadaşlarım beni kırmayarak davete katıldılar. 
Dönerci Ali Usta Maltepe

Çok keyifli bir sohbet eşliğinde muhteşem dönerini kah pilav üstü kah İskenedere bürünmüş haliyle tadarak lezzet şöleni yaşadık. Arada tabaklardan aşırmalar olsa da gayet dorucu ölçülerde olduğundan hiç bir kavga çıkmadı :) Yoksa kan çıkardı yani tabağımdan döner aşırılınca :) 
Dönerci Ali Usta İskender Kabap
Lavaşın altından çıkan sürpriz


Üstüne de künefe Allah Allah nidalarına sebep oldu.
Malzeme sağlam 9 şiddetinde depreme hazır. :))

 Bu arada bizlere birde sürpriz yapmışlardı. Sultanlar gıda'nın sanırım yeni çıkardığı Bulgurium Bulgur diye ürünlerinden hediye ettiler.
http://www.bulgurium.com/index.asp

Dün denenip test edilip onaylanmıştır. Araya kaynamasını istemediğim için hemen sonra bu postu da yazacağım.
Ali Usta her zamanki  beyefendiliği ile tek tek arkadaşlarla tokalaşıp masamızda bizimle sohbet ettiler. Arkadaşlar Ali ustanın hikayesini bildiğinden bizzat tebriklerini iletmeyi unutmadılar. Hayranlıkla okunacak bir hayat hikayesi. Kim bilir belki kitap olur. Güzel gün için , öncelikle Ali Ustaya , hepimizi oraya davet eden Mehmet karahan'a ve tüm beni kırmayıp gelen blogger dostlarıma teşekkür ederim.

Katılan arkadaşlarım
7 yorum:

blogdayaparimkariyerde dedi ki...

ayy sabahtan beri döneeeer diye aşeriyorum resmen yaa döner ve künefe resimlerine 9384338.bakışım olmuştur heralde:)

Necla Şölen dedi ki...

Afiyet olsun, bulgurları merak ettim, markette bulursam alıp bir deneyeceğim.

fistik ve pati dedi ki...

Ahhh Senemcim dün yazımı yazarken ağzım sulandı,bugün okurken ve resmlere bakarken gene ağzım sulandı.Sen bizi nasıl bir yer ile tanıştırdın yahu :)

Yağmur İpar Yemeksohbetleri dedi ki...

:)))))))) Varya Senem süpersin ya. Otopark hee :) Yanıt bile veremiyorum... Gerçekten bende eleştirecek birşey bulamıyorum... Süper.

vişnap dedi ki...

Bende arkadaşlara katılıyorum vallahi hele künefede hep aklım kaldı Senemciğim tekrardan çok teşekkürler canımcım.Arkadaşlarımıda ekli olmayanlara takipci olayım hemen.sevgiler

SEVALCE LEZZETLER dedi ki...

Sefanız olsun kızlarrr:)
Dostlukla, lezzetin buluşması olmuş:)
Sevgiler...

vişnap dedi ki...

Şekerciğim görünce fotoğrafı sizleri ne kadar çok özledim.ne güzel bir gündü o gün hepimiz bir aradaydık.Sevgilerimle..

İzleyiciler