8 Mayıs 2012 Salı

DELİMANNO REKLAM ÇEKİMİM

Özgür şef


Bu yazıyı yazmak için neden bu kadar bekledim yada nasıl vakit bulamadım kendime şaşıyorum. O kadar çok heyecanla yazmak için vakit kollarken hep sonraya bıraktım. Neyse geç olsun güç olmasın diye nereye çıkacağını bilmediğim sözü yazıp mevzuya gireyim.
Efendim facebook paylaşım sitesin de Özgür şefin seçtiği Delimanno 13 hafta 13 menü yarışmasında hafta birincisi olup Delimanno dan Mega Seramik tencere seti kazanmıştım. Vallahi ertesi gün gönderdiler. Kapılardan sığmıyor setin kolisi. Evin ortasına  yatırdım açmaya açamıyorum ne heyecan ne heyecan bende :))  Ama açmak zorundayım tabii. Açmaya başladığımda çığlık çığlık bağırıyorum. Allahım ne zamandır istediğim ızgara tavası da var dı içinde. Tavaya sarıldım kaldı. Seramik tamamen doğal elementler le yapılıyor ve öyle çizildi mizildi derdi yok. Hiç bir şekilde kansorejen madde içermiyor ve pişirme esnasında da zararlı maddeler açığa çıkmıyor.Helede ızgara tavasında tavuk, et nasıl lezzetli. İçindeki sıvıyı hiç kaybetmeden pişiriyor. Helede marine ettiyseniz eti pişirdiğinizde  içinde hapsolmuş bir şekilde kalıyor ve lezzeti hiç kaybolmuyor. Bol bol size tariflerde bahsedeceğim. Sırasını beklesinler şimdilik :)
Tabii sürprizler bunlarla bitmedi. Üstüne de daha sonra müşteri memnuniyeti sormak için telefon ettiler ve memnun kaldığımı öğrenince de '' reklam çekmek isteriz kabul edemsiniz '' dediler. Ben Allahhhhh diye bağırıp hemen kabul etmedim. Onları içimden yaptım :)) Daha sonra kabul ettik ve çekim günü geldi çattı bizde belirlenen mekanda çekim için hazır bulunduk. Özgür şef ile beraber güzel bir çekim gerçekleştirdik. Benim haricimde iki kişi ile daha çekim yaptılar bir kolaj şeklinde yayınlanacak.. Kamera arkası resimlerini de sağ olsunlar gönderdiler. Çok eğlenceli bir günden kareler :))

Delimanno Mega Set

Delimanno Tencere Seti
Delimanno Mega Set

Senem'in Yemekleri11 yorum:

Yağmur İpar Yemeksohbetleri dedi ki...

Tebrikler canım. Yakışmışsın kamera önüne. :))

zeynep dedi ki...

Setini keyifle afiyetle kullan canım..Bu arada iyice ünlü oldun artık bir imzalı resim istiyoruz be:)

LeylaK dedi ki...

tebrikler :) çok keyifli olmuştur eminim :)

Ferkay dedi ki...

Senemcim tebrik ediyorum canım, güzel tencerelerini güle güle kullan.
Sevgiler..

muhabbetsofrasi dedi ki...

tebrikler canım....

Erguvan Vakti dedi ki...

İyi günlerde kullan setini canım.
Tebrik ederim,devamı gelsin:)

Aklımdan Geçenler Mideme Düşenler dedi ki...

senemciğim takımını güzel günlerde kullan meşhur oldun iyice alıştın sen bu reklam işine :))

Unknown dedi ki...

Senemcıgım tebrik ederım,güzel deneyim geçirmişsin.Hediyelerın harıka güle güle kullan canım.

mutfagabuyrun dedi ki...

tebrikler canım.tencerelerde gerçekten çok güzel.gülerek kullan canım.öpüyorum.

www dedi ki...

Ben de TV'de Özgr Şef'in programında görmştüm Delimano setlerini. almayı düşnüyordum; iyi oldu yazdıkalrın. Çekimler ve ödülün için tebrikler :)

*mehtAp dedi ki...

tebrik ederimm..

İzleyiciler