3 Ekim 2011 Pazartesi

6. BLOG YAZARLARI BULUŞMASI

6. sı düzenlenen Blog yazarları bulışması dün gerçekleşti. Bugünü organize eden .Zeynep Özcan & Melike ve Meltem Ertunç & Esra Kars arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Tüm aile ordaydık diye biliriz. Birçok tanışmadığımız ama bloglarını sürekli olarak takip ettiğimiz arkadaşlarımızla yüz yüze tanışma fırsatı bulmış olduk .Bizler için çok güzel bir brunch hazırlanmış. Ne ararsan vardı denilecek birbirinden lezzetli yiyeceklerle bizleri mest eden Türk Balon Restaurant yetkililerinide burdan teşekkür etmek istedim. Etkinliğin ilerleyen saatlerinde sponsorların bizler için dağıtmış olduğu birbirinden güzel hediyeler içinde teşekkür ederim.( Ne çok teşekkür ettim farkındayım ama sürekli japonlar gibi teşekkür edip selam veresim geldiOkadar mükembeldi yani.) Bukadar yorulup ama güler yüzlerini hiç eksik etmeyen arkadaşlarımız  hakkınızı nasıl öderiz hiç bilemiyorum.

12 yorum:

otuzundansonra dedi ki...

Afiyetler olsun,çok da güzel mamalar var hani,bu arada Senem'cim sen kadar hoş bir bayanmışsın yahu?Maşallah diyelim sana..

muhabbetsofrasi dedi ki...

keyifli bir gün geçirmişsiniz ne hoş :)

zeynep dedi ki...

Ne güzel bir gün geçirmişsiniz keşke Ankara'da da olsa böyle etkinlikler buluşmalar imrendim doğrusu.Mutlu haftalar canım.

kalpkurabiye dedi ki...

ne güzel bir gün geçirmişsin canım ohh keyfiniz bol olsun :)

komançi dedi ki...

çok başarılı bir organizasyon olmuştu.

hilal dedi ki...

senemcim seni tanıdığıma çok memnun oldum..en kısa zamanda görüşmek üzere :) sevgiler

sarımutfak-hande dedi ki...

bende gelecektim ama kısmet olmadı inş.bir sonrakine
güzel geçmesine sevindim canım

zeymurancafe dedi ki...

ne güzel bir buluşma olmuş hepınız için

Damaktan Kalbe dedi ki...

Senemcim seni tanıdığıma çok memnun oldum,insan ilk kez tanıştıkları insanlarla sanki yıllardır tanıyormuş gibi nasıl olur diyordum,oluyormuş meğer:)

SeneminYemekleri dedi ki...

Teşekkür ederim arkadaşlar.Eminecim bak sen bize ogün el verdin marifetlerin geçer bizede inşallah. BU arada siizn gazınıza geldim facebokta ucuz kurabiye satan hatunun birine çemkirdim onunda tüm arkadaşları bana çemkirdi :)

mutfakcini dedi ki...

Çok güzel bir gündü :) Seni tekrar gördüğüme sevindim.Sevgilerle öperim ;)

çeşnici Handan dedi ki...

Senemcim seninle tanıştığıma çok memnun oldum en kısa sürede yeniden görüşmek üzere. Sevgiler.

İzleyiciler